Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled nakrytých fen

Příspěvky

Clea ze Zahrádeckých luk

24. 3. 2008

Ze spojení Carmina s Cleou Ze Zahrádeckých luk se dne 23.3.2008 narodilo v chovatelské stanici Z Olešských strání celkem osm štěňat. Šest psů a dvě fenky. Jedná se o vrh A této chovatelské stanice. Podrobnou prezentaci jednotlivých štěňat naleznete na stránkách: www.olstrane.com

 

Asta Třebohostické sady

28. 2. 2008

Ze spojení Carmina s Astou Třebohostické sady se dne 26. 2. 2008 v chovatelské stanici Veřechovská dolina narodila celkem čtyři štěňata. Jeden pes a tři fenky.
Foto a bonitační kartu Asty naleznete na adrese: http://www.kssp.cz/bonitace07/asta.pdf

 

Jch. Lucki z Akátové aleje

27. 9. 2007

Ze spojení Carmina s Jch. Lucki z Akátové aleje se dne 27.9.2007 narodilo v chovatelské stanici Chupaté štěstí celkem osm štěňat. Čtyři psi a čtyři fenky.

Foto viz www.chlupatestesti.cz

 

Meggi Dartei

27. 3. 2007

Ze spojení Carmina s Meggi Dartei se dne 27.3.2007 narodilo v chovatelské stanici Gasima z Chlístova celkem osm štěňat. Tři psi a pět fenek.
Fenka Arina z tohoto spojení prožívá aktivní společenský, kulturní, sportovní a rodinný psí život. Arina se projevuje jako pracovně velmi nadaná fenka a její rodina ji skvěle podporuje. Se svým páníčkem si ve výcviku výborně padli do noty a panička jim zajišťuje tak skvělé zázemí, že skládají jednu zkoušku za druhou. V současné době ( ke dni 26.11.2008) má Arina již čtyři zkoušky z výkonu a na MVP Praha získala svůj první CAC. Odkaz na Arininy stránky naleznete na levé liště. Děkuji majitelům, manželům Trollerovým, za lásku a péči, kterou Arině dávají a skvělou propagaci plemene.
 

Anita Slukův mlýn

19. 5. 2006

Dne 19. 5. 2006 se ze spojení Carmina s Anitou Slukův mlýn narodilo v chovatelské stanici z Konopnických strání celkem šest štěňat. Čtyři psi a dvě fenky. Jedna z fenek bohužel porod nepřežila.
 

Alžběta od Zámecké cesty

4. 7. 2005

Dne 4.7. 2005 se ze spojení Carmina s Alžbětou od Zámecké cesty - v chovatelské stanici Bohemia Chardonay - narodilo deset štěňat. Tři psi a sedm fenek. Tři fenky z tohoto spojení jsou už chovné.
V dubnu 2008 jsem dostala od majitelů Alžběty od Zámecké cesty smutnou zprávu.
Alžběta uhynula ve věku 5.let na selhání ledvin. I když majitelé Alžběty vynaložili maximální úsilí na záchranu fenky, nemohli jí pomoci. Z vrhu A si ponechali fenku Amálku.  Vzhledem k tomu, že se jedná  o velice zodpovědné chovatele, nechali Amálce  vyšetřit ledviny. Výsledky vyšetření dopadly dobře, Amálka má ledviny v naprostém pořádku. Velmi si vážím zodpovědného přístupu těchto chovatelů, držím palce a přeju hodně chovatelského štěstí a radosti ze zdravých a silných odchovů.
 

Chara z Akátové aleje

30. 4. 2005

Dne 30. 4. 2005 se ze spojení Carmina a Chary z Akátové aleje narodila čtyři štěňata. Dva psi a dvě fenky. Jednalo se o vrh N z Akátové aleje.

Chara odešla do psího nebe ve věku 8 let. O žádném ze štěňat z tohoto spojení nemám informace. Pokud by někdo věděl, či měl kontakt na www.stránky některého z N z Akátové aleje, prosím, zašlete mi kontakt nebo alespoň fotografii. Ráda bych umístila foto, či odkaz na Carminovy stránky. Děkuji

Foto viz: www.doubekbsp.cz

 

Jenny z Akátové aleje

18. 3. 2005

Ze spojení Carmina s Jenny z Akátové aleje se narodilo dne 18.3.2005 v chovatelské stanici Adis Abbeba šest psů a jedna fenka.  Dva potomci z tohoto spojení jsou již chovní. Jedná se o  fenku  Andy  Adis  Abbeba (1. třída chovnosti, DKK/DLK - A/0)  a psa Artuš Adis Abbeba ( 1. třída chovnosti, DKK/DLK - A/0).